Batman 7: Svatba

399 Kč –18 %
b c1722 0 1605119869
399 Kč –18 % 329 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Batželství je konečně tady!
Bats a Cat se spolu utkávali po celé dekády – a zuby a nehty se bránili tomu, aby bojovali bok po boku. A když k tomu nakonec přece jen došlo, na povrch vybublaly jejich skutečné vzájemné city… a teď se Batman s Catwoman chystají, aby svůj svazek zpečetili svatbou století.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Batželství je konečně tady!
Bats a Cat se spolu utkávali po celé dekády – a zuby a nehty se bránili tomu, aby bojovali bok po boku. A když k tomu nakonec přece jen došlo, na povrch vybublaly jejich skutečné vzájemné city… a teď se Batman s Catwoman chystají, aby svůj svazek zpečetili svatbou století.
 
Ale pro tyhle dva osudem stíhané bojovníky se zločinem nemůže být nic jednoduché.
 
Zatímco se Bruce a Selina chystají, že do toho praští, do příprav jim vpadne časem poskakující superhrdina Booster Gold se smrtelně nebezpečnou misí, která oba hrdiny vrhne do víru časoprostorového kontinua a hrozí, že úplně všechno zničí.
 
A přestože se gothamský nejznámější pár snaží udržet veselku stranou od všech svých nepřátel, Batmanova největší nemesis nehodlá zůstat sedět v koutě. Joker se rozhodne, že Batmanovi půjde za svědka – a je jasné, že kam vražedný klaun vkročí, tam okamžitě vypukne chaos.
 
Jeviště pro událost, která navždy změní osud dvou nejikoničtějších komiksových postav, je připraveno!
 
V ruce držíte oficiální pozvánku na SVATBU, další komiksovou knihu ze série BATMAN, která vznikla spoluprací oceňovaného scenáristy TOMA KINGA (MISTER MIRACLE) a legendárního batmanovského kreslíře TONYHO S. DANIELA (DEATHSTROKE), a také za přispění MKIELA JANÍNA (GRAYSON) a celého zástupu dalších talentovaných hostů, kteří také přijali pozvání. Kniha obsahuje sebrané sešity BATMAN č. 45-50 a DC NATION č. 0.

Scénář:
Tom King
Kresba:
Neal Adams, Rafael Albuquerque, Lee Bermejo, Greg Capullo, Becky Cloonan, Amanda Conner, Tony S. Daniel, Jason Fabok, David Finch, José Luís Garcia-López, Mitch Gerads, Mikel Janin, Joëlle Jones, Andy Kubert, Jim Lee, Clay Mann, Frank Miller, Paul Pope, Tim Sale, Ty Templeton, Lee Weeks
Ink:
Neal Adams, Rafael Albuquerque, Lee Bermejo, Greg Capullo, Becky Cloonan, Amanda Conner, Tony S. Daniel, Jason Fabok, David Finch, Sandu Florea, José Luís Garcia-López, Mitch Gerads, Mikel Janin, Joëlle Jones, Andy Kubert, John Livesay, Clay Mann, Danny Miki, Frank Miller, Paul Pope, Tim Sale, Ty Templeton, Lee Weeks, Scott Williams
Lettering:
Petr Schwarz
Barvy:
Rafael Albuquerque, Brad Anderson, Jordie Bellaire, Lee Bermejo, June Chungová, Becky Cloonan, Mitch Gerads, Brian Miller (Hi-Fi Colour Design), Tomeu Morey, Paul Mounts, Patricia Mulvihill (Trish), Fco Plascencia, Alex Sinclair, Keiren Smith, José Villarrubia, Lee Weeks
Překlad:
Štěpán Kopřiva
Redakce:
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Obálka:
Mikel Janin

 

Obsahuje sešity série Batman (Rebirth) #45-50 a příběh z DC Nation #0

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.45 kg
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Znovuzrození hrdinů DC, Batman, DC comics, Liga Spravedlnosti
Nakladatelství: Crew
Autor: Tom King
Počet stran: 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: