Jules Verne kolekce knih 4: Cesta kolem světa za 80 dní

Vázaná
229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2021

Anglický gentleman Phileas Fogg, bohatý samotář, se vsadí se svými kolegy o dvacet tisíc liber, že objede celý svět za pouhých osmdesát dní. Vydává se na cestu s jediným společníkem - svým francouzským sluhou jménem Passepartout. Na cestu se vydává také neúnavný anglický policista, který je přesvědčen, že pan Fogg odcizil z londýnské banky značné jmění a nyní se pokouší uprchnout...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anglický gentleman Phileas Fogg, bohatý samotář, se vsadí se svými kolegy o dvacet tisíc liber, že objede celý svět za pouhých osmdesát dní. Vydává se na cestu s jediným společníkem - svým francouzským sluhou jménem Passepartout. Na cestu se vydává také neúnavný anglický policista, který je přesvědčen, že pan Fogg odcizil z londýnské banky značné jmění a nyní se pokouší uprchnout... Během cesty využijí naši hrdinové všemožné dopravní prostředky od vlaků a parníků přes člun až po slona. Výprava je plná četných příhod, které jim znesnadňují splnění vytyčeného úkolu.

Kolekce výjimečných děl významného francouzského spisovatele Julese Verna. Ve svých románech píše, s velkou vědeckou přesností a důkladností, o inspirativním světě plném vynálezů" lodí, letadel a satelitů. Odvážné vize, které společně s neutuchající vírou v lidskou genialitu vytváří svět, který dokonce i dnes překvapuje svými precizně promyšlenými objevy a vynálezy.

Patří do kolekce knih Julese Verna v pevné vazbě. Není komiks.

Čtvrté číslo kolekce, obsahuje celkově 6. knihu ze série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.7 kg
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Superhrdina a série: Jules Verne kolekce
Nakladatelství: Hachette Fascicoli
Autor: Jules Verne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: