Vlkochodci - Ve dne dívkou, v noci vlkem

Vázaná
Značka: Bambook
479 Kč –20 %
Vlkochodci - Ve dne dívkou, v noci vlkem
479 Kč –20 % 379 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Robyn se s otcem vydává do Irska, kde jí ve vlka se měnící divoženka Mebh zachrání život - a ukáže, jaké je to být vlkem. Lidé se ale vlků bojí a hubí je. Mebh je jediná, kdo má vhled do obou světů, lidského i vlčího - a tak i jedinou, kdo dokáže zabránit konfliktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladá Angličanka Robyn a její otec, mistr lovčí, se vydávají do Irska, aby pomohli lordu protektorovi vyhubit poslední zdejší vlky, a zkrotit tak tuto divokou zemi. Robyn by svému otci ráda pomohla, místo toho je ale nucena zůstat za hradbami města Kilkenny a dřít se s ostatními dívkami v paláci jako služka.

Jednoho dne se proto vydá do divočiny na vlastní pěst. Hned na okraji lesa ji ale přepadne vlčí smečka, a nebýt divoženky Mebh, kdo ví, jak by to dopadlo. Obě dívky se záhy skamarádí a Mebh Robyn ukáže, jak vypadá život v lese mezi divokými šelmami. Patří totiž mezi Vlkochodce – starý keltský kmen, jehož členové jsou schopni měnit se ve vlky.

Mebh a její matka jsou však poslední svého druhu a angličtí okupanti pro ně představují nepřítele, se kterým se ještě nikdy nesetkaly. Pokud Robyn svým novým přátelům nepomůže, hrozí, že jejich národ navždy zmizí ze světa

Komiksová adaptace stejnojmenného filmu nominovaného na Oscara využívá nádherné ilustrace převzaté přímo ze své filmové předlohy a doplňuje je o exkluzivní úvod popisující historii kmene Vlkochodců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Superhrdina a série: dětské komiksy
Nakladatelství: Grada, Bambook, Edice KomiX
Autor: Samuel Sattin, Thomas Moore, Ross Stewart, Maria Pareja
Počet stran: 272

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: