Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 4: Volba

Značka: Crew
349 Kč –20 %
b c3657 0 1692791925
349 Kč –20 % 279 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Strange skončil s cizími světy, ale ony neskončily s ním. Děsivá bytost z jiného světa a artefakty, které by se probouze určitě neměly, leč probouzí, to všechno vás tu čeká.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁSADNÍ ZVRAT V ŽIVOTĚ DOCTORA STRANGE!

Stephen Strange se navrátil na Zemi ze své mimosvětské odysey, kterou podnikl společně s Galactusem a Cleou, živý a zdravý... ale znamená to, že s ním Mnohovesmír doopravdy skončil? Malým domkem v Kansasu si do marvelovského vesmíru probíjí cestu skutečně děsivý zloduch, o jehož příchodu si budou lidé vyprávět ještě roky! Život Stephena Strange změnila před desítkami let autohavárie na severu státu New York, ale nyní ho čeká ještě větší změna. Aby toho nebylo málo, Sanctum Sanctorum uchovává veškeré bizarní a temné artefakty, které Doctor Strange za dobu svého působení ve funkci Nejvyššího čaroděje nashromáždil. A když se jeden z těchto artefaktů probudí, promění se Sanctum ve Strangeovo osobní peklo!

Obsahuje sešity série Doctor Strange (Vol. 5) #18-20 (srpen 2019 - říjen 2019) a Doctor Strange (Vol. 5) Annual #1 (říjen 2019)

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Doctor Strange, MARVEL
Nakladatelství: Crew
Autor: Tini Howard, Mark Waid, Jesús Saiz, Pornsak Pichetshote, Andy MacDonald, Lalit Kumar Sharma
Počet stran: 112

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: