Alenka žila byla

Vázaná
479 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Naivní Alenka dávno není malá a světa za zrcadlem navštěvuje jako závislá. Ani kouzelný svět za pilulkou ale není úkrytem před vlastními chybami. Když tma a úzkost ovládá jak skutečný, tak snový svět, může se vytáhnout z hloubi jen sama. Jenže její vůle je dávno shnilá...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z Alenky je dospělá žena a říše divů, kterou navštívila ještě jako malá holčička, pro ni představuje jediný únik před neúprosnou realitou jejího života ve viktoriánském Londýně. Ale na takovou cestu si musí dát ždibec něčeho silnějšího než kouzelné houby. Jenže sehnat prostředky k uspokojení rostoucí závislosti je čím dál složitější a Alenčin otec ani sestry její jednání rozhodně neschvalují.

V nouzi se rozhodne stát se chovankou sanatoria U Nejsvětějšího srdce, kde, jak doufá, nalezne nový domov a především stálý přísun léků, jež potřebuje k výletům za Šklíbou, Kloboučníkem a ostatními přáteli. Brzy však zjistí, že v sanatoriu na ni nečeká nic dobrého. Jaké hrůzy se skrývají v jeho temných zákoutích? Zůstane Alenka raději v říši divů až do smrti? Anebo najde odvahu čelit démonům skutečného světa?

Obsahuje sešity série Alice Ever After #1-5 (duben 2022 - srpen 2022)

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: Comics centrum
Autor: Dan Panosian, Giorgio Spalletta
Počet stran: 128

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: