Blue Lock 1

Značka: Crew
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
  • Japonský fotbal je slabý. Blue Lock to má ale změnit: program, který z talentovaných vyřadí slabé, vytřídí ty nejlepší - a učiní z nich monstra. Isagi Joiči je útočníkem, který hledá cestu kupředu, ale zjišťuje, že co nevyhraje sám, není jeho. Džinpači Ego je naopak šílenec... jenže také geniální trenér, který z ega mladých fotbalistů plánuje vybrousit diamant, kterým japonský fotbal prorazí díru do světa.
  • Blue Lock je akcí napěchovaná šónen manga, kterou si užije nejen fotbalový fanoušek, ale i kdokoli, kdo touží po šílených posunech, rivalitě a rostoucích postavách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 2018 skončilo Japonsko na MS ve fotbale v osmifinále... Japonský fotbalový svaz se rozhodne změnit sérii vlažných úspěchů a vychovat prvotřídního střelce, který jednoho dne dovede národní tým k vítezství. Za tímto účelem shromáždí tři stovky nejlepších hráčů středoškolské ligy a zavře je do zvláštního tréninkového zařízení zvaného Blue Lock. Tam pod vedením podivínského trenéra Džinpačiho Ega začíná neortodoxní výcvik, z něhož má vzejít zcela nový typ hráče!

Jen největší egoista zvítězí.

  • Blue Lock je šónen manga určená nejen fotbalistům, ale každému, kdo si užívá akční mangu na pomezí, leč stále v hranicích reality. Tenhle trhák je populární nejen v Japonsku, ale i světově, a zplodil vlastní anime, kterému táhne na druhou sérii.
  • Nečekejte suché snění o soutěžích školních týmů a zápasech, kde vítězí přátelství. Trenér Ego si je jistý jednou věcí: jen skutečný egoista může být tím nejlepším útočníkem. Tahle tráva je krvelačným bojištěm - a prohra či výhra může určit kariéru každého, kdo v Blue Locku stojí. Jen ti nejlepší přežijí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: manga, Blue Lock
Nakladatelství: Crew
Autor: Munejuki Kaneširo, Júsuke Nomura
Počet stran: 212

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: