Deadpool: Samuraj

Značka: Crew
439 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Deadpool v Japonsku ve stylu mangy? Ne, to není vtip - ale humoru se dočkáte. Deadpoolovi mezi vymetáním klubů, obtěžování spořádaných lidí a užíváním místního koloritu musí zvládnout trochu toho hrdinství.

A práce je dost. Iron Man tuhle chodící PR pohromu neplatí za máčky - půjde o Lokiho a Thanose. Že je blbost, aby si poradil s Thanosem? To by musel Deadpool fixlovat, a tenhle morální vzor přece nikdy nepodvádí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všemi milovaný, užvaněný žoldák konečně zavítal do mangy! Když sám Iron Man pozve Deadpoola, aby se připojil k Samurajskému oddílu, japonské divizi Avengers, prostě se nemůže nic pokazit. Deadpool do toho jde přece hlavně kvůli penězům... a výletu do Japonska. Bude to v pohodě, že jo?

Jen co dorazí do Tokia, hrnou se na něj příležitosti dokázat, že je právoplatný spolupracovník Avengers a všeobecně užitečný a pohledný hrdina. Ale hlavně se nezapomíná bavit! Vtipkuje s novými kolegy, bojuje proti bohům, paří na koncertech a taky se opakovaně nechává porcovat na kousky... to vše v doprovodu nezaměnitelných zmatků a jemu vlastnímu smyslu pro humor. A kdoví, třeba taky zkusí uvařit čimičangy!

Řekneme vám to prostě na rovinu: Deadpool půjde proti Lokimu a Thanosovi a pak už to bude jenom divnější a divnější!

Obsahuje dvě původně samostatné knihy Deadpool: Samurai.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Avengers, Deadpool, manga
Nakladatelství: Crew
Autor: Sanširó Kasama, Hikaru Uesugi
Počet stran: 456

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: