Fortnite X Marvel: Nulová válka - souborné vydání

Značka: Crew
359 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Světy Marvelu a Fortnite se střetávají v nekonečné válce! Existuje jediná věc, která můžu situaci zvrátit – krystalizovaný úlomek bodu nula, jenž pronikl do vesmíru Marvelu!

Obsahuje unikátní kód pro Fortnite, který odemkne všech pět digitálních předmětů z Nulové války - včetně třeba Iron-Manova power suitu. Kód je platný do 1.1.2025.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světy Marvelu a Fortnite se střetávají!

Ten, kdo se ocitne na ostrově v realitě nula, skončí uvězněný v nekonečné opakující se válce. Existuje jediná věc, která můžu situaci zvrátit – krystalizovaný úlomek bodu nula, jenž pronikl do vesmíru Marvelu! Spider-Man, Wolverine a Shuri spojí síly s několika bojovníky ze světa Fortnite, aby střepinu získali. Zvládnou ji však najít dostatečně rychle, aby odvrátili katastrofu? Do boje proti organizaci Imagined Order se postupně zapojuje víc a víc bojovníků z obou světů – jaké jsou však jejich šance na úspěch ve chvíli, kdy na střepinu dostane zálusk jeden z největších padouchů vesmíru Marvelu?

Obsahuje sešity série Fortnite X Marvel: Nulová válka #1-5 (červen 2022 - září 2022) a Fortnite X Marvel – Nexus War: Thor #1 (srpen 2020)
Kniha obsahuje unikátní kód odemykající pět digitálních předmětů s tématem Marvel ve hře Fortnite, včetně Iron Manovy zbroje!
Vychází souběžně s originálním vydáním v USA a také dalších státech světa (Německo, Itálie, Mexiko, Brazílie, Španělsko)!

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Fortnite, MARVEL, Spider-Man, Wolverine
Nakladatelství: Crew
Autor: Christos Gage, Donald Mustard, Sergio Fernandez Davila
Počet stran: 164

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: