Inkognito - Tajné vydání

Vázaná
990 Kč –19 %
b c3434 0 1682096322
990 Kč –19 % 799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Temné Inkognito a ještě temnější sequel z pera mistrů Brubakera a Phillipse v jedné knize!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pořád jsem musel myslet na to, jaké to je, když jste někým, kdo v podstatě existuje na úplně jiné úrovni, někde, kde neplatí vůbec žádná pravidla, kde máte všechnu tu úžasnou moc a sílu… a pak se z vás náhle stane obyčejný člověk. Kancelářský poslíček. S ohledem na to, kým jste býval, by to možná bylo horší než vězení. A ten příběh mě začal opravdu přitahovat, protože jsem si říkal, že když zvolím podobný přístup jako v CRIMINALU, mohu ho zpracovat způsobem, který by v Marvelu nebo DC nebyl možný. Může to být daleko zábavnější.

A tak jsem ho začal psát a zároveň jsem si začal v poznámkovém bloku stavět celý svět. A když jsem dospěl ke konci, měl jsem v bloku tolik nápadů, abych věděl, že jednou budu muset napsat další příběh, a možná ne jeden.

První kniha s názvem INKOGNITO bylo především představení Zacka Overkilla a uvedení do světa kolem něj prostřednictvím jeho příhod v rámci Ochrany svědků. Ale druhá kniha, ŠPATNÝ VLIV, se vypravila na temnější území, tam, kde se dělí dobro a zlo, a odhalila další vrstvy onoho světa.

Obsahuje sešity série Incognito #1-6 (leden 2009 - září 2009) a Incognito: Bad Influences #1-5 (říjen 2010 - březen 2011)
Původně vycházelo u vydavatelství Marvel Comics (pod labelem Icon Comics), který vydal i původní souborné vydání "The Classified Edition" v roce 2012. Aktuální Deluxe verze je již vydána přes Image Comics (v právech Basement Gang - produkční firma Eda Brubakera)

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 1.35 kg
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: BB/art
Autor: Ed Brubaker, Sean Phillips, Val Staples
Počet stran: 368

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: