Kosmodraci

349 Kč –9 %
Screenshot 2022 03 25 at 15 25 18 Kosmodraci TLAMA games
349 Kč –9 % 319 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vítejte, odvážlivci! Jste připraveni na dlouhý let do galaxie proslulých kosmodraků? Před odletem musíte samozřejmě sestavit co nejzdatnější posádku, ale jaké rozkazy jí přidělíte? Pokusíte se ulovit draka, nebo raději opravíte loď dřív, než se promění v ohnivou kouli? Aktivace štítů možná nezní zrovna dobrodružně, ale pocit bezpečí zlepší morálku posádky – a možná vám právě ta přinese oněch pár bodů potřebných k vítězství!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte, odvážlivci! Jste připraveni na dlouhý let do galaxie proslulých kosmodraků? Před odletem musíte samozřejmě sestavit co nejzdatnější posádku, ale jaké rozkazy jí přidělíte? Pokusíte se ulovit draka, nebo raději opravíte loď dřív, než se promění v ohnivou kouli? Aktivace štítů možná nezní zrovna dobrodružně, ale pocit bezpečí zlepší morálku posádky – a možná vám právě ta přinese oněch pár bodů potřebných k vítězství!

Kosmodraci jsou štychová karetní hra, ve které mohou uspět jak troufalí ztřeštěnci, tak rozvážní stratégové – záleží na tom, jakou posádku mají na palubě. V průběhu sedmi bleskových kol musíte z můstku své lodi rozvážit každý další krok. Ale pamatujte, že hnát se za snadným ziskem nemusí být vždy tak výhodné, jak by se mohlo na první pohled zdát!

Česká pravidla ke stažení zde.

Počty a velikosti karet:
103 ks 59x91 mm

Hra obsahuje:

80 karet posádky
20 karet kosmodraků
3 bodovací karty
1 pravidla v češtině

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské a stolní hry
Hmotnost: 0.3 kg
Superhrdina a série: Deskové hry, Rodinné hry
Počet hráčů: Pro dva hráče, Pro více hráčů
Počet hráčů: 3 - 5
Věk od: 10 let
Doba hraní: 15 - 30 min
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: