Neuromancer

Značka: Argo
319 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Neuromancer je kniha, která definovala, co je to kyberpunk (respektive cyberpunk). Připojování mysli k počítači, svět ovládaný megakorporacemi, nelegální týmy na jejich pomezí, a smrtící AI, to všechno začalo v Neuromancerovi. Nové vydání opravuje slabinu předchozího - jde totiž o nový překlad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Case, jeden z nejlepších „kovbojů kyberprostoru“, kteří se pohybují ve virtuálním vesmíru, udělal chybu, za kterou byl surově potrestán. Za neloajalitu vůči zaměstnavatelům platí poškozením nervového systému, což mu znemožňuje další práci a odsuzuje ho k uvěznění ve vlastním těle. Při hledání léčby se dostává do japonské Chiby, kde se snaží vydělat si dost peněz, aby mu na nelegálních klinikách vrátili schopnost připojení mysli k počítači. Brzy se stává pouhým pěšákem ve hře, v níž se dvě mocné umělé inteligence snaží o nelegální spojení do jednoho celku za předem neznámým účelem. Jde o hru, kterou ani tak schopný hacker jako Case nemusí přežít...

Dnes již kultovní kniha příznivců kyberpunku se k nám ve svém pátém vydání vrací v novém překladu, jehož by se měla dočkat celá volně propojená trilogie. Poprvé si tak plně vychutnáte legendu žánru, jednu z nejoriginálnějších žánrových vizí osmdesátých let, a s ní i brilantnost a bohatost Gibsonova jazyka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: Laser
Autor: William Gibson
Počet stran: 336

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: