Oheň a krev - Historie targaryenských králů v Západozemí

Vázaná
Značka: Argo
549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Pokud se zajímáte o svět Písně Ledu a Ohně známého ze seirálu Hra o Trůny, je  Oheň a Krev to pravé pro Vás. G. R. R. Martin představuje dějiny Targaryenů, kteří utvářeli osud Západozemí před událostmi hlavní série - knihu, podle níž vznikl i nedávný stejnojmenný seriál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů – ti jediní z dračích pánů, kteří unikli Zkáze Valyrie – usídlil na Dračím kameni. Příběh Ohně a krve začíná u legendárního Aegona Dobyvatele, stvořitele Železného trůnu, a pokračuje přes generace Targaryenů bojujících o tento neblaze proslulý symbol, až po občanskou válku, která jejich dynastii téměř zničila.

Co se doopravdy dělo během Tance draků? Proč bylo tak smrtelně nebezpečné vypravit se do Valyrie po Zkáze? Odkud pocházejí dračí vejce, která dostala Daenerys? To je jen několik z mnoha otázek, na něž najdete odpověď v kronice psané učeným mistrem Citadely a doprovázené desítkami ilustrací Douga Wheatleyho. Do tohoto příběhu jsme mohli letmo nahlédnout už v knihách, jako byl Svět ledu a ohně, ale teprve nyní se před námi spletitá historie Targaryenů odhaluje do posledního detailu.

Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: Argo
Autor: George R. R. Martin
Počet stran: 664

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: