Rick a Morty 5

299 Kč –17 %
b c1731 8 1604322324
299 Kč –17 % 249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.5.2021

Pokračování úspěšné komiksové série, založené na supervtipném animovaném seriálu Dana Harmona a Justina Roilanda Rick a Morty z [adult swim]!

Sledujte degenerovaného génia Ricka Sancheze a jeho koktajícího vnuka Mortyho při jejich dobrodružstvích na nejzazší hraně času, prostoru a maxima toho, co se dá ještě Jerrymu odpustit. V tomto svazku najdete třídílný příběh scenáristy nominovaného na Eisnerovu cenu Kylea Starkse (Sexcastle) a výtvarníka CJ Cannona o zavrženíhodném Matlákovi Jerrym, který hodlá ovládnout celý multivesmír. Vedle toho se na scénu vrací Pidirick v akčním nářezu „Miláčku, zmenšil jsem dědu“, a to ve výtvarném podání Kylea Starkse. V hrůzném „Horizontu ubohosti“ zažijete děs a hrůzu, načež se budete za břicha navzájem popadat u bonusových kraťasů Marca Ellerbyho!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokračování úspěšné komiksové série, založené na supervtipném animovaném seriálu Dana Harmona a Justina Roilanda Rick a Morty z [adult swim]!

Sledujte degenerovaného génia Ricka Sancheze a jeho koktajícího vnuka Mortyho při jejich dobrodružstvích na nejzazší hraně času, prostoru a maxima toho, co se dá ještě Jerrymu odpustit. V tomto svazku najdete třídílný příběh scenáristy nominovaného na Eisnerovu cenu Kylea Starkse (Sexcastle) a výtvarníka CJ Cannona o zavrženíhodném Matlákovi Jerrym, který hodlá ovládnout celý multivesmír. Vedle toho se na scénu vrací Pidirick v akčním nářezu „Miláčku, zmenšil jsem dědu“, a to ve výtvarném podání Kylea Starkse. V hrůzném „Horizontu ubohosti“ zažijete děs a hrůzu, načež se budete za břicha navzájem

popadat u bonusových kraťasů Marca Ellerbyho!

 

Scénář:
Marc Ellerby, Kyle Starks
Kresba:
CJ Cannon (CJ Cannon), Marc Ellerby, Kyle Starks
Ink:
CJ Cannon (CJ Cannon), Marc Ellerby, Kyle Starks
Lettering:
Tomáš Neubauer
Barvy:
Marc Ellerby, Katy Farina
Překlad:
Darek Šmíd
Redakce:
Filip Gotfrid, Martin Kužel
Obálka:
CJ Cannon (CJ Cannon), Katy Farina

 

Obsahuje sešity série Rick and Morty #21-25 (prosinec 2016 - duben 2017)

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.345 kg
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Filmy & seriály, Rick & Morty
Nakladatelství: Crew
Autor: Marc Ellerby, Tom Fowler, Pamela Ribonová, CJ Cannon
Počet stran: 128

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: