Šašek Vtipťápek

Vázaná
Značka: Meander
368 Kč –13 %
b c2823 3 1654333089
368 Kč –13 % 319 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Dětská komiksová kniha Šašek Vtipťápek vznikla podle příběhů a kreseb, které autoři společně vytvářeli ještě na základní škole.


Komiksová kniha pro odrostlejší děti a mládež Šašek Vtipťápek vznikla podle příběhů a kreseb, které autoři společně vytvářeli ještě na základní škole. Kromě hlavních postav, jedovatě ironického a ke králi vždy kritického, ale nikdy zlého Šaška Vtipťápka a ne příliš dobrého krále Artura, v komiksu hostují David Lynč, Lola Holobridžida, pan zločinec Fantomas, dráček Rocky a jiné hvězdy. Kniha pravděpodobně obsahuje i mnoho poučných a morálně výpravných příběhů, a to není vtip. Tak hurá do království Tramtárie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komiksová kniha pro odrostlejší děti a mládež Šašek Vtipťápek vznikla podle příběhů a kreseb, které autoři společně vytvářeli ještě na základní škole. Kromě hlavních postav, jedovatě ironického a ke králi vždy kritického, ale nikdy zlého Šaška Vtipťápka a ne příliš dobrého krále Artura, v komiksu hostují David Lynč, Lola Holobridžida, pan zločinec Fantomas, dráček Rocky a jiné hvězdy. Kniha pravděpodobně obsahuje i mnoho poučných a morálně výpravných příběhů, a to není vtip. Tak hurá do království Tramtárie!

Papír na obálce i uvnitř má viditelnou texturu (pravděpodobně recyklovaný, uvnitř s velkou gramáží), obrázek šaška a název knihy je vytažený lakem viz. náhled v ukázkách.
44. svazek edice "Pro Emu"

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Superhrdina a série: dětské komiksy
Nakladatelství: Meander
Autor: Andrej Kolenčík, Tomáš Grečko
Počet stran: 136

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: