Solo Leveling 1

Značka: Crew
319 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
  • Solo Leveling je bez debat nejznámější manhwa, tedy korejská manga. Tenhle power fantasy trhák z překvapivě moderního prostředí dolova dobyl svět.
  • Činu je Lovcem, tedy jedním z lidí, kteří vstupují do chaoticky se objevujících dungeonů po světě, aby zabránili vstupu monster do světa lidí. Na potravním řetězci Lovců je Činu absolutní lůzr, který zvládá jen ty nejjednodušší dungeony. Ale i v nich se všechno může zvrtnout během vteřin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manhwa, která ukázala korejský komiks světu:

  • V našem běžném světě se objevují brány do Dungeonů, které musí být vyčištěny od monster, která jinak proniknou do světa lidí. Někdo si Lovce představuje jako hrdiny, ale realita je taková, že peníze a korporace jsou zase na prvním místě. Ale peníze jsou přesně to, co Činu Song (v originále Sung-Jin Woo) potřebuje pro svou zbylou rodinu.
  • Činu, „Nejslabší zbraň lidstva“, je snad nejslabším z lovců a není o moc silnější, než běžný Pepa od vedle; sotva zvládá i ty nejslabší dungeony... a i v nich se může mnohé zvrtnout. Snad náhoda ho takřka připraví o život, ale zároveň mu dá šanci: šanci růst a posouvat se, i kdyby měl svou cestu prošlapat úplně sám.

Série je známá především pod názvem Solo Leveling (anglický název), než pod originálním názvem Na Honjaman Level-Up.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: manga, manhwa
Nakladatelství: Crew
Autor: Sorjong Ki, Čchugong, Songnak Čang
Počet stran: 320

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: