Thorgal 19-23 - Neviditelná pevnost

Vázaná
699 Kč –17 %
thorgal
699 Kč –17 % 579 Kč
Do 14 dní
Můžeme doručit do:
24.2.2023

Ne 1, ale rovnou 5 dlouho očekávaných příběhů!

Thorgal, osudem pronásledovaný poutník časem i prostorem, znovu bloudí nečekanými cestami, jež se zaplétají vlivem jeho nezvyklého původu, bohů a všech postav, které doposud potkal nebo k sobě ještě více připoutal. Omnibus „Neviditelná pevnost“ uzavírá stejnojmenný cyklus a v 5 albech přináší nejen další příběhy statečného vikinského bojovníka, ale také jeho rodiny. Podaří se Thorgalovi doplnit prázdná místa v minulosti a sejít se se svými blízkými? Legendární komiksová sága pokračuje!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thorgal, osudem pronásledovaný poutník časem i prostorem, znovu bloudí nečekanými cestami, jež se zaplétají vlivem jeho nezvyklého původu, bohů a všech postav, které doposud potkal nebo k sobě ještě více připoutal.

Omnibus „Neviditelná pevnost“ uzavírá stejnojmenný cyklus, který započal titulem Sluneční meč, a v albech Neviditelná pevnost, Znamení vyhnanců, Ogotajova koruna, Obři a Klec přináší nejen další příběhy statečného a zároveň mírumilovného vikinského bojovníka, ale také jeho rodiny.

S identitou Šajgana Nemilosrdného se v odloučení od svých blízkých snaží čím dál tím více zaplnit další prázdná místa ve své minulosti, ale je možné, aby se mu to podařilo po boku Kriss z Valnoru, která jej chce jen pro sebe a své vlastní účely? Přispět k tomu mohou neobyčejné schopnosti jeho dětí a dědictví lidu z hvězd, ale kdo ví…

Obsahuje původních pět alb série Thorgal, vydané nakladatelstvím Le Lombard:
Thorgal #19: Neviditelná pevnost (Thorgal #19: La Forteresse Invisible, 1993)
Thorgal #20: Znamení vyhnanců (Thorgal #20: La Marque des Bannis, 1994)
Thorgal #21: Ogotajova koruna (Thorgal #21: La Couronne d'Ogotaï, 1995)
Thorgal #22: Obři (Thorgal #22: Géants, 1996)
Thorgal #23: Klec (Thorgal #23: La Cage, 1997)

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.167 kg
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Superhrdina a série: Thorgal
Nakladatelství: Egmont
Autor: Jean Van Hamme
Počet stran: 240

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: