Trampoty člověka Sekory

Značka: Universum
439 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Grafický román, který vás provede nejen spisovatelským životem Ondřeje Sekory, tvůrce Ferdy Mravence. Tohle je komiks, kde se na otázky ptáte vy, a cestu Sekorovým životem volíte sami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo byl Ondřej Sekora kromě toho, že byl tvůrcem Ferdy mravence, autorem řady dětských knih a karikaturistou? Čím se živil ve svých začátcích a proč je s ním spojena hra rugby? Jak to, že se účastnil Tour de France a co pro něj udělal Josef Hokr? Odkud se Sekora znal s miláčkem národa Oldřichem Novým? Jak reagoval na vzestup Adolfa Hitlera a co pro něj znamenala druhá světová válka? To vše a mnohem víc vysvětluje komiksový román, který můžete přečíst od A do Z, ale stejně tak se můžete vydat vlastní cestou, přeskakovat z tématu na téma, z kapitoly do kapitoly a poznávat primárně ty etapy Sekorova života, jež vás nejvíce zaujmou či zajímají.

Vyšlo v edici Universum. Nejedná se přímo o herní příručku s příběhem (Gamebook, ke kterému je často nutná i kostka). Kniha funguje jako klasický komiks, jen čtenáři umožňuje číst ji i v různém pořadí stránek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Nakladatelství: Euromedia Group, Universum
Autor: Barbara Šalamounová
Počet stran: 272

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: