Unesená - komiksový gamebook

Vázaná
Značka: Rexhry
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Unesená je detektivní komiksový gamebook pro otrlé. Zapomeňte na draky, čaroděje a fantasy světy: tohle je příběh vás a vaší dcery - a jen na vás je, jestli přežije.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Unesená je komiksový gamebook, tedy komiks kombinovaný se hrou. Při čtení/hraní gamebooku prožijete s hlavním hrdinou v knize příběh, jehož průběh zavisí na vašich rozhodnutích. Kniha obsahuje list postavy, kam během čtení zaznamenáte čas, zranění, získané předměty a nakonec i vítězné body. Stručně lze čtení/hru komiksového gamebooku popsat tak, že následujete jednotlivé obrázky v knize. Obrázky obsahují stopy, hádanky a pasti a vy se musíte rozhodnout kam a jak budete pokračovat. Při sledování obrázků sbíráte stopy, luštíte hádanky a rozhodujete se, jak dál pokračovat. Jako v každé hře můžete také prohrát a někdy velmi rychle a krutě.

V gamebooku Unesená se stáváte otcem dcery, kterou unesli. Otázka, proč by na vaše blízké měl někdo podniknout takový útok je jen jednou z mnoha, která vás pronásleduje od okamžiku, kdy jste se dozvěděli o únosu dcery. Blížíte ke dveřím honosné vily postavené uprostřed hlubokého lesa, v ruce křečovitě svíráte zbraň a vaše duše je naplněna strachem. Máte předtuchu, že události dnešního večera neskončí dobře. A vaše intuice vás bohužel nezradí – i když to, co na vás čeká za dveřmi té proklaté budovy, si jen stěží dokážete představit.

Vaše noční můra začíná... budete mít dost sil a odvahy zachránit vaši dceru ze spárů zla?

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: REXhry
Počet stran: 160

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: