V hlavě Sherlocka Holmese - Případ podezřelé vstupenky

Vázaná
Značka: Paseka
319 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
  • Podívejte se do hlavy Sherlocku Holmesovi, legendárnímu detektivovi s dedukcí, která, ač je pouhým člověkem, ho dělá takřka superhrdinou.
  • Doprovázejte Sherlocka na cestě jedním z jeho případů a sledujte každý jeho myšlenkový proces. Vyřešte s ním případ od začátku do konce!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřív než byl stvořen marvelovský vesmír, dřív než nad Gothamem přeletěl netopýří muž, zrodil se ve viktoriánské Anglii největší superhrdina všech dob – Sherlock Holmes. Poprvé se objevil v románu Studie v šarlatové před 140 lety, jeho hvězda však nepřestává zářit. Geniální mozek, výstřední povaha i náchylnost k drogám fascinují generace čtenářů i tvůrců. Teprve však v této komiksové knize máme možnost vstoupit přímo do detektivovy hlavy, do Sherlockova legendárního „paláce myšlenek“.

Londýn sužují záhadná zmizení a stopou se zdá být vstupenka na kouzelnické představení. Každá strana komiksu slibuje nejen potěšení z překvapivých a detailních ilustrací, ale hlavně další krok k vyřešení zločinu. Pátrání se totiž odvíjí přímo před našima očima jako červená niť, kterou můžeme při listování opakovaně hledat a sledovat.

Vychází s podporou Ministerstva kultury České republiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: Paseka
Autor: Benoit Dahan, Cyril Liéron
Počet stran: 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: