Warcraft: Legendy 3

Značka: Crew
179 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
  • Třetí Legendy s sebou nesou další čtvero příběhů ze světa Warcraftu. Pokročí sága o Tragovi, poznáte cenu krvežíznivosti, radosti zimy i váhu povinnosti.
  • Legendy jsou sbírkou příběhů z Azerothu psaných a kreslených známými komunitními umělci, které jsou někde na pomezí mangy a klasického komiksu. Tohle jsou nové příběhy postav, které v sérii znáte většinou z jiné strany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třetí Legendy jsou tu včetně čtveřice příběhů ze světa Warcraftu od různých autorů. Zavítejte znovu do všech koutů Azerothu, od mrazivého Northrendu až po džungle.

Obsahuje příběhy:
Postrach (Fiend)
Oceňovaný tým tvořený Richardem Knaakem a Jae-Hwan Kimem (Warcraft: Sluneční studna) vám přináší třetí část příběhu o Tragu Highmountainovi, hrdinném taurenovi, který byl oživen jako jeden z nemrtvých. Tragova cesta, na jejímž konci chce stanout tváří v tvář Králi lichů, jej zavede hluboko do mrazivé tundry Northrendu, kde najde nové spojence… a také nové nepřátele.

Šarlatová krev (Crusader's Blood)
Když elfská čarodějka a nemrtvý válečník vytáhnou na válečnou stezku proti bezohledné Šarlatové křížové výpravě, jejich slepá krvežíznivost je zavede do střetu s osudem… a se smrtí.

Zelené zimní radovánky (I Got What Yule Need)
Renomovaná autorka Christie Goldenová přináší příběh o smolaři Krizzovi, goblinovi, který hledá způsob, jak si snadno vydělat… i kdyby to znamenalo hrát Praotce Zimy. Ale jeho sváteční starosti se nečekaně změní ve sváteční radosti, když si ho za svého hrdinu vyvolí malá gnómská holčička…

Vzrušení z lovu (The Thrill of the Hunt)
Hemet Nesingwary, nejslavnější lovec Azerothu, se ocitne v nečekané situaci: musí ochránit tři panteří koťata a zároveň se utkat s pěti zabijáckými lovci.

Původně vyšlo v nakladatelství Tokyopop v roce 2009.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Gamesky, WarCraft
Nakladatelství: Crew
Autor: Richard A. Knaak, Dan Jolley, Troy Lewter, Jae-Hwan Kim, Carlos Olivares, Christie Golden, Qing Ping Mui, Fernando Heinz Furukawa
Počet stran: 168

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: