Batman 3: Já jsem zhouba (Black edice)

Značka: Crew
239 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Třetí Batman v exkluzivní Black edici s černou obálkou pro sběratele. Tahle limitka byla původně k dostání jen u některých knihkupců! Vnitřek komiksu je pak úplně stejný, změněná je pouze barva obálky a nápis vzadu navíc.

Příšery. Zabijáci. Šílení doktoři… každý přináší do Gothamu novou hrozbu. Ale to je jen kouřová clona, která má zamaskovat skutečné nebezpečí skrývající se ve stínech. Banea. Muž, který zlomil Temného rytíře, se vrací, aby ho dorazil. Zvládne zničený a oslabený Batman porazit svého nejsilnějšího protivníka?

Detailní informace

Detailní popis produktu

BANEOVA POMSTA

Není pro smích. Není hádanka. Není ani pták, ani kočka, ani tučňák, ani strašák, ani kytka, ani loutka. Není a pohádka pro děti, ani cirkusová atrakce, ani zlomený kamarád, ani lítostivý učitel. Není nějaký bohatý kluk, co si hraje na rytíře.

Je Bane. Batman vniknul do jeho domova, pošramotil mu mysl a přerazil páteř. Nyní se Bane vrátil do Gotham City s jediným úmyslem - zničit Batmana jednou provždy. Nejprve ale zničí všechny, které kdy Temný rytíř miloval... nebo nesnášel.

Mladé hrdiny, kteří nosívali Robinův plášť. Policisty, bojovníky se zločinem a maskované hrdiny, ze kterých Batmanova spojenecká armáda sestávala. Dokonce i netvory a šílence, kteří prodlévají v chodbách Arkhamovy léčebny. Batman od nich bude potřebovat veškerou pomoc - a možná i víc - aby tohoto nezastavitelného nepřítele odrazil.

Batman a Bane totiž vědí jedno: z jejich posledního střetu odejde nezničený jenom jeden...

Obsahuje sešity série Batman (Rebirth) #16-20 (únor 2017 - duben 2017), #23-24 (květen 2017 - červen 2017) a příběh z Batman (Rebirth) Annual #1 (listopad 2016)

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Znovuzrození hrdinů DC, Batman, DC comics, Liga Spravedlnosti
Nakladatelství: Crew
Autor: Tom King
Počet stran: 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: