Kniha Prachu 2: Tajné společenství

Vázaná
Značka: Argo
479 Kč
Do týdne
Můžeme doručit do:
8.7.2024
  • Pokračování trilogie Knih Prachu, které navazují na Jeho Temné Esence (Zlatý kompas). Dvacetiletá Lyra v Oxfordu naráží na vraždu, jež rozdělí nejeden vztah.
  • Pozor - tahle kniha není komiks! Tahle fantasy od uznávaného autora naplní žízeň po dobrodružství, ale komiksové bubliny od ní nečekejte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně se ke čtenářům dostává další díl Jeho temných esencí, druhá Kniha Prachu. Lyra už dávno není dítě. Uplynulo dvacet let od chvíle, kdy ji coby miminko dopravil do bezpečí jedenáctiletý Malcolm. Lyra nyní studuje v Oxfordu, její vztah s Pantalaimonem ovšem prochází krizí. Daemon se při jedné osamělé noční procházce stane svědkem vraždy neznámého muže.

Do rukou se mu dostane jeho peněženka a s ní i přístup k deníku zavražděného. A pak už události naberou turbulentní spád. Mezi Lyrou a Pantalaimonem dojde k prudké hádce, daemon od Lyry uteče a oba se, každý na vlastní pěst, vydávají na cestu přes celou Evropu až do Asie. Jejich cílem je tajuplné město ukryté v srdci pouště. Shledá se Lyra opět s Pantalaimonem a vyřeší konečně tajemství Prachu?

2. kniha zamýšlené trilogie doplňující příběh trilogie Jeho Temných Esencí. Pozor - tato kniha není komiks. Původně vyšlo jako "The Secret Commonwealth" v roce 2019.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Superhrdina a série: Sci-Fi & Fantasy
Nakladatelství: Argo
Autor: Philip Pullman
Počet stran: 592

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: