Zaklínač 1 - Poslední přání

Značka: Leonardo
239 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024

První kniha povídek o Geraltovi, Bílém vlkovi - zaklínači. Zaklínač je zabijákem netvorů, mutantem, stvořeným k boji s tím, co ohrožuje lidstvo. Zaklínač je taky vyvrhelem společnosti, nástrojem bez emocí, který chrání, ale po splnění úkolu má své místo jinde.

Sapkowského umně psané dialogy, sarkastický pohled na svět i komentář lidského charakteru se mísí v jednu z nejznámějších a nejlepších fantasy moderní doby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaklínači jsou mutanti, potulní zabijáci netvorů, kteří odedávna ohrožují lidský rod. Vyvrhelové bez emocí, živé stroje na zabíjení - leč lidé potřební, kterým jednou rukou platíte zlatem za zachráněné životy, zatímco se druhou křižujete. Geralt je právě zaklínačem zvaným Bílý vlk podle barvy vlasů - ne od stáří, ale způsobené mutací, která završila jeho výcvik na dokonalého zabijáka nestvůr.

Sapkowski je mistrem žánru, kterému se dodnes vyrovnal jen málokdo. První kniha složená se skládá z povídek o (nejen) zaklínači - jeho dílo je jistě vrcholnou fantasy protkanou kouzly a záhadnými bytostmi, stejně tak je ale ironickým odrazem našich zvyků a pověstí dotažených do jejich důsledků i komentářem lidského charakteru. Geraltův svět je světem magie, leč lidská podstata se ukazuje být stejnou i v něm - a, ač se o zaklínačích říká jinak, i v Geraltovi, mutantovi, z ní něco málo zůstalo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Zaklínač
Nakladatelství: Leonardo
Autor: Andrzej Sapkowski
Počet stran: 280

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: