Malované dějiny Evropy (2. vydání)

Vázaná
Značka: Albatros
339 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
  • Dějiny dokážou být pořádná sranda, když se dobře podají - a právě proto tu najdete 80 komiksů od různých autorů, které vtipně a barvitě poodhalí dějiny Evropy!
  • Tenhle komiks je super dárek, který pobaví, ale zároveň něco naučí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu do evropské minulosti! Od času lovců, kteří pronásledují stáda mamutů na zasněžených pláních doby ledové – až po nejžhavější události dneška. Potkáme slavné hrdiny a krále, geniální učence i lačné piráty a bankéře. S humorem a nadsázkou zatočíme s každou otázkou! Dějiny Evropy přehledně seřazené do 80 kreslených kapitol. Každá epocha je pro odlišení nakreslená jiným výtvarníkem. Zábava, poučení, užitečná pomůcka. Klíč k minulosti – a tahák na každý den.

80 komiksových příběhů barvitě líčí historické mezníky Evropy a volně navazuje na populární Obrázky z českých dějin a pověstí. Proč se zhroutila Římská říše? Kdy se pes stal nejlepším přítelem člověka? Nebo jak se z Evropy stala technická velmoc? Vydejte se na vzrušující cestu a poznejte důležité okamžiky evropského kontinentu, které utvářely náš dnešní svět. Malované dějiny Evropy vás přesvědčí, že historie může být pořádná zábava!

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Vázaná
Superhrdina a série: dětské komiksy
Nakladatelství: ALBATROS
Autor: kolektiv, Ondřej Müller, Vít Haškovec
Počet stran: 200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: