Věda na Zeměploše 3: Darwinovy hodinky

Značka: Talpress
219 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
  • Třetí návrat na Zemneplochu, totiž podivnou kulatou planetu, která není správně placatá jako Zeměplocha, a řídí ji kravina jménem věda.
  • Věda na Zeměploše je napůl úplně věděcký, napůl úplně fantastický pohled na alternativní Zeměplochu okem vědy - a vlastně i na vědu okem Zeměplochy. Kapitoly z kulaté "Zemneplochy" střídají kapitoly ryze věděcké, přesto podané stravitelně. A navíc si Terry Pratchett vzal na pomoc vědce a profesory: skutečná chuťovka pro milovníky Zeměplochy se zájmem o vědu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zemneplocha, kulatá obdoba Zeměplochy, má problém - Charlese Darwina. Přesněji řečeno, někdo tajemný a neznámý považuje existenci Charlese Darwina za neodpustitelnou urážku, a tak důmyslně pozmění časoprostorové kontinuum, aby se tento vědec nikdy nedobral svých slavných objevů.

Situace je vážná, neboť bez vzniku darwinismu nemají obyvatelé Zemneplochy šanci sestrojit vesmírný výtah a uniknout do vesmíru dříve, než do jejich světa narazí nějaká další zatracená ledová koule. Avšak ještě není nic ztraceno, dokud existují mágové Neviditelné univerzity, kteří by za svůj výtvor dali ruku do ohně. Tedy, něčí ruku rozhodně. Největší magická armáda Zeměplochy se dává do pohybu, aby bojovala za budoucnost té malé kulaté planety, samozřejmě za podmínky, že do oběda budou zpátky. A krom toho všeho k nám ještě promluví Ian Stewart a Jack Cohen o evoluci, červích dírách, o číslech, která mají víc nul, než bankovní účet Billa Gatese, a o tom, proč Charles Darwin nikdy nedostal Nobelovu cenu.

3. kniha Terryho Pratchetta ze série Věda na Zeměploše. Není komiks, jde o klasickou knihu se vším všudy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Úžasná Zeměplocha
Nakladatelství: Talpress
Autor: Terry Pratchett
Počet stran: 448

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: