Zaklínač - Zrnko pravdy / Menší zlo

Značka: Crew
279 Kč
Do týdne
Můžeme doručit do:
8.7.2024

Klasické zaklínačské povídky od Andrzeje Sapkowskeho v mistrně zpracovaném komiksovém podání. Jako obvykle se povídkami nese společné téma, které je obrací s trochou ironie naruby. Kdo je skutečně netvorem? Co je pravda, lze ji vůbec najít, a existuje doopravdy? Může se jí řídit seknutí meče?

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZRNKO PRAVDY
Geralt objeví odlehlé sídlo, kde ho přivítá neobvyklý majitel – netvor s lidskými způsoby. Toto stvoření ho pozve dovnitř a povypráví mu příběh své rodiny, svou minulost a své prokletí. Pokud ho tíha jeho zločinů odsoudila k podobě netvora – to je rozsudek jako z pohádek – mohlo by se v těch fantastických příbězích nacházet zrnko pravdy s radou, jak uniknout osudu a dosáhnout vykoupení?

MENŠÍ ZLO
V zapadlé vsi požádá Geralta místní čaroděj, skrývající se ve věži, o službu. O život mu usiluje stvůra, mladá žena narozená pod kletbou Černého slunce, a zaklínač ji má zabít. Ona dívka pak Geraltovi vypráví úplně jiný příběh, ve kterém je opravdovým netvorem sám čaroděj. Spáchal totiž nevýslovné činy na základě svých pověrčivých představ. Vzhledem k tomu, že se tvář zla neustále mění, musí Geralt – ať už z vlastní volby nebo z donucení – učinit rozhodnutí, které může vést jedině k tragédii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Zaklínač
Nakladatelství: Crew
Autor: José Villarrubia, Andrzej Sapkowski, Jacek Rembiś, Jonas Scharf, Adam Gorham, Patricio Delpeche
Počet stran: 112

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: