Zaklínač 4 - Čas opovržení

Značka: Leonardo
319 Kč –21 %
Zaklínač 4 - Čas opovržení
319 Kč –21 % 249 Kč
Do týdne
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Druhá část ságy o Zaklínači. Ciri i s Yeneffer míří na konvent čarodějů na ostrově Thannedu - pro některé společenská událost, pro jiné čas se shodnout na stanovisku vůči válce... někteří tvrdí, že čas rozhodnout o osudu světa. Zaklínač jim jede v patách, je jim souzeno se setkat? A pokud ano, na jak dlouho?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastal čas, pro Ciri vyjet z chrámu v Ellanderu - Yeneffer míří na konvent čarodějů, kteří vždy intrikují - i když vehementně tvrdí, že tomu tak není. Šíří se zvěsti o Geraltovi, který jede podobným směrem, hned za nimi, a mizejících bandách zabijáků, najatých k vraždě čarodějky a svěřenky, kteří mizí dříve, než dorazí ke svému cíli. Nebezpečí jim je na stopám, jak zaklínači, tak dvojici čarodějek.

Je Geraltovi a Yeneffer souzeno se znovu setkat? Co se stane na Thannedu, a čím skončí konvent, který se na něm odehraje? Jsou opravdu čarodějové zajedno, nebo probíhá v pozadí boj plný intrik, který Yeneffer nezajímal a Geralt nedokázal prohlédnout? A jakou roli odehraje Ciri, osudem souzená dívka?

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Zaklínač
Nakladatelství: Leonardo
Autor: Andrzej Sapkowski
Počet stran: 342

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: