Zaklínač 2 - Meč osudu

Značka: Leonardo
329 Kč –21 %
zaklinac 2
329 Kč –21 % 259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Druhá kniha povídek o zaklínači Geraltovi. Geralt se setkává s malou Ciri, a jejich osudy se splétají, stejně jako se jeho cesty znovu kříží s čarodějkou Yeneffer a trubadůrem Marigoldem. Geralt nevěří v osud, leč jeho cesty se zdají být vedeny neviditelnou rukou, které se snaží vzdorovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedm příběhů zaklínače Geralta. Meč osudu je několikátou povídkovou sbírkou o Geraltovi, trubadúrovi Marigoldovi čarodějce a Yennefer, kde se jejich osudy všemožně kříží a rozpojují, aby se nakonec všichni opět setkali.

Hlavním hrdinou tvorby Andrzeje Sapkowského je zaklínač Geralt z Rivie. Jako nájemný hubitel upírů, vlkodlaků a všemožných nebezpečných netvorů pochopitelně ovládá bojové a magické techniky nezbytné pro své zaměstnání. Nicméně není pouze chladnokrevným profesionálem, a už vůbec ne jedním ze superhrdinů, jimiž se žánr fantasy jen hemží.

Postupně vychází najevo, že neměl možnost si svůj osud svobodně zvolit, ale naopak je nucen draze platit za schopnosti a dovednosti nedosažitelné a vesměs též nepochopitelné běžným smrtelníkům. Proto vyvolává strach a zároveň nevraživost a odpor těch, jejichž životy vlastně chrání. Přes své pozitivní působení jsou zaklínači odsouzeni k vyhnanství na samém okraji společnosti, která sice působí vnějškově středověkým dojmem, avšak mnoho jejich atributů je převzatých ze současnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
? Stav: Nový
Vazba: Brožovaná
Superhrdina a série: Zaklínač
Nakladatelství: Leonardo
Autor: Andrzej Sapkowski
Počet stran: 352

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: