Akční figurky

Speciální typ figurek, které mají pohyblivé klouby či dokonce vyměnitelné části. Pokud Vám tedy nestačí soška zafixovaná v jedné poloze, ale chcete si přizpůsobit své sběratelské figurky tak, aby Vám seděly do sbírky a zaujímaly jedinečnou polohu, jsou akční figurky tím pravým po čem sáhnout. Zobrazit více

Soška nebo akční figurka?

Pozor, akční figurky nejsou jenom sošky! Akční figurka označuje figurku s pohyblivými částmi. Tu můžete do výstavky natvarovat do libovolné hrdinské pózy nebo vtipné situace dle libosti. Okolo akčních figurek dokonce vznikl koníček fotografování akčních figurek. Fotograf většinou natvaruje figurku přesně tak, jak je třeba, a doplní ji fyzicky nebo digitálně pozadím a okolím, které si fotka žádá. Ty nejlepší pak sotva rozeznáme od záběru z filmu!

Pokud naopak hledáte dárek pro svoje ratolesti nebo mladšího kamaráda, menší akční figurky jsou pěkná hračka, s jejíž pomocí můžete darovat radost. Ohebné klouby vydrží v rukou malých dětí déle, a nemusíte je tak připravit o radost z figurky. Je umění, dokázat si hrát, tak proč ho nepodpořit?