Kšiltovky a kulichy


Počasí je zkrátka nevyzpytatelné a proto je na místě chránit se před jeho nepřízní. A jak jinak než se stylem. Najdete zde jak kšiltovky do letních veder, tak i čepice a kulichy na zimní mrazy. A navíc vše je doplněno o vkusné vzory a stylová loga z Harryho Pottera, Marvelu a dalších sérií.
Zobrazit více

1 položek celkem
ezgif.com webp to jpg
439 Kč

Snapback kšiltovka pro každého fandu Temného rytíře Batmana v podání charismatického Roberta...

35875

 

Zimní čepice, kulichy, pletené čepice, šály, rukavice a další zimní doplňky ukáží Váš styl v zimě a zafungují také jako ideální filmový nebo komiksový vánoční dárek. Pro letní časy jako stylové doplňky najdete kšiltovky typu "flexa" (neboli flex-fit kšiltovky) s plochým kšiltem, které superhrdinská témata přestavují v moderní podobě. Zkrátka stylový doplněk.

Najdete u nás všechny možné druhy doplňků od herních motivů jako jsou Horda a Aliance z World of Warcraft nebo Overwatch kšiltovky, přes klasiky jako jsou logo Marvel nebo třeba Batman a Joker z DC univerza. Zimním doplňkům samozřejmě kraluje vše ze světa Harry Potter & Fantastic Beasts, ať už s motivem Bradavic, nebo čtyř kolejí - Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru a Havraspáru.