MARVEL kolekce figurek

Nemůžete se odtrhnout od hrdinů z Marvelu? V tom případě jste se trefili do černého. Tyto ručně kreslené figurky jsou tím pravým pro všechny fanoušky Marvelu, nehledě na to, jestli dáváte přednost Iron Manovi, Spider-Manovi nebo kterékoliv jiné postavě. Zároveň je ke každé Marvel figurce přibalen i časopis s doplňujícími informacemi k dané figurce, pro rozšíření Vašich již tak bohatých znalostí o Marvel univerzu. Zobrazit více

2 položek celkem
55 ROGUE
249 Kč

Sběratelská, ručně malovaná figurka, uložená v ochranném obalu a krabičce.Časopis, který provází...

055F
54 LADY SIF
249 Kč
054F

Legendární Marvel kolekce figurek nadchne jak ty, kteří by se rádi dozvěděli více o oblýbených filmových postavách, tak ty, kteří chtějí budovat sbírku minifigurek. Seznamte se s postavami, které dobře znáte z filmů, najdete tu ale i hlavně komiksové hrdiny a padouchy. Figurky jsou vyvedeny na hranatém podstavci a ke každému číslu je přiložen malý časopis, kde se dozvíte vše potřebné o postavě - kde se vyskytla nejprve, čím je známá, jaké jsou její schopnostia dovednosti, přátelé i rivalové.

Wolverine a Rogue či Cyclops a Storm, Electro, Lizard i Spider-Man, ty všechny v kolekci najdete. Dnes jde již o dokončenou kolekci, takže nemusíte četkat, až vyjde další díl, celkem je v ní obsaženo 70 figurek od prvního Spider-Mana až po poslední figurku Valkyrie.