Funko POP!

kategorie-funko-pop-gray

Figurky Funko POP! jsou již zavedeným pojmem jak mezi sběrateli, tak všemi, kteří si chtějí ozdobit stůl či polici postavou ze svého oblíbeného univerza. Jejich typickými rysy jsou kompaktní velikost (10 cm), kvalitní zpracování z odolného vinylu a velká hlava v porovnání se zbytkem těla, což je činí nepřehlédnutelnými mezi ostatními soškami. Ať už tedy dáváte přednost Stranger Things, Harry Potterovi nebo hltáte Naruta, můžete si být jistí, že bez potíží najdete tu pravou. Zobrazit více

1 položek celkem
Figurky Funko POP! jsou tu s námi již od roku 1998 a dodnes zdobí stoly a police geeků nebo dokonce tvoří základ pokladu mnohých sběratelů. POP!ky se samy nabízí ke sběratelství proto, že většinou vychází pouze po danou dobu a mají mnoho speciálních vydání a verzí, které jsou pro sběratele ještě cennější. Tyhle figurky mírně podobné japonskému chibi stylu si získaly srdce mnoha.
 
Každá figurka je navíc označená svěratelským číslem, podle kterého snadno zjistíte, kterou konkrétní figurku máte v ruce. Pokud chcete doplnit sbírku celou řadou, stylová krabička, ve které mnozí figurku nechávají, na zadní straně ukáže, které další figurky patří k ní.

Běžné Funko POP!

I běžná POPka může udělat radost! Funko vydává figurky v mnoha edicích jako jsou POP! Heroes, POP! Movies ale i POP! Books, kde najdete své oblíbené fiktivní postavy, ale i třeba POP! Artists nebo POP! Rocks, takže lze najít i figurku svého oblíbeného umělce. I fanoušci sportu mohou najít ty nejznámější atlety ve formě figurky s velkou hlavou v řadách POP! UFC, WWE, NFL, MLB nebo POP! Football. Nadchnou tak všechny od sportovců po ty, kdo hledají anime figurky.

Glow in the dark (GITD) POP!

Takzvané GITD, neboli svítící POP!ky jsou o krok napřed před těmi běžnými. Jsou to totiž nasvěcovací figurky, které pod běžným světlem nebo žárovkou snadno nabijete, a ony pak ve tmě slabě září.

Exclusive POP!

Figurky s označením Exclusive jsou to pravé pro někoho, kdo hledá vzácnější nebo omezenější POP!ku. Figurky Funko POP! Exclusive jsou totiž vydávané ke speciální příležitosti, nebo byly původně vydané pro konkrétního prodejce nebo příležitost událostí jako je ComicCon.

Chase POP!

Figurky Funko POP! Chase jsou podobné těm běžným, až na malý či velký detail! Jsou totiž šestkrát vzácnější, a něco je na nich vždycky jinak. Spider-Manovi může chybět hlava obleku, figurka je dozdobená svítícími detaily, nebo je třeba celá z jiného materiálu. Fantazii výrobců se zkrátka nekladly meze. Chase POPky jsou unikátní a rozhodně vyniknou.