Nejlepší komiksové komplety na MegaComics

Víte, jaké komiksové komplety u nás najdete? A co to vůbec takový komiksový komplet je? Jsou to sady komiksů vytvořené primárně pro sběratele a fanoušky. Každý svazek obsahuje jednu kompletní příběhovou linii nebo soubor příběhů spojených jedním tématem či postavou. Každý komplet tak představuje speciální edici, která čtenářům nabízí bonusové materiály, jako jsou komentáře autorů, skici, alternativní obálky nebo exkluzivní ilustrace. Pojďme si společně představit čtyři komiksové komplety, které najdete u nás na Megacomics!

Přečíst si můžete nejstaršího miláčka sběratelů, Ultimátní komiksový komplet (UKK), který zpracovává nejznámější příběhy Marvelu. Nejmocnější hrdinové Marvelu (NHM) bere téma konkrétního hrdiny z pohledu více komiksových umělců, Komiksový výběr Spider-Man (KVS) se zase věnuje jenom Spider-Manovi. Máte raději DC Comics? Legenda o Batmanovi právě vychází a skládá epos o Temném rytíři, DC Komiksový komplet (DCKK) je průřezem toho nejzajímavějšího z DC. 

Ultimátní komiksový komplet

Za klenot MegaComics s hrdostí považujeme právě Ultimátní komiksový komplet. Tato série, která se stala kultovním fenoménem mezi milovníky komiksů, se u nás poprvé objevila na pultech obchodů v roce 2012. Od té doby si získala obrovskou popularitu a její výtisky rychle mizely z regálů.

Její fanouškovská základna stále roste, a to i přesto, že nové výtisky již nejsou tak snadno dostupné. Najít jednotlivé díly ve výborném stavu je téměř jako hledat jehlu v kupce sena. Naštěstí u nás v MegaComics děláme vše pro to, abychom pro vás tyto raritní kousky sehnali a pravidelně je naskladňujeme.

Nejmocnější Hrdinové Marvelu

Pokud sáhnete po komiksovém kompletu Nejmocnější Hrdinové Marvelu, rozhodně nebudete litovat. V každém svazku této komiksové série se seznámíte s jedním z ikonických hrdinů Marvelu. Série NHM má též přezdívky jako 3. řada nebo červené UKK a kompletní sbírka vám vytvoří ze hřbetů krásný Marvelovský obrázek.

NHM 32 je věnován Thoru, severskemu bohu hromu. Jeho fascinující příběh, který prochází časem i prostorem a nenechá jednoho klidným. S kladivem Mjölnir pevně v ruce a s odhodláním v srdci přísahal, že bude vždy stát na straně dobra a chránit Zemi před všemi hrozbami. Vydejte se jako čtenáři vstříc tajemství nebeských sfér! 

Komiksový výběr Spider-Man

Komiksový výběr Spider-Man nabízí fanouškům šanci prožít všechna jeho dobrodružství v jediném kompletu! Nezáleží na tom, zda preferujete klasické příběhy nebo hledáte něco novějšího, v komiksovém výběru Spider-Mana si každý najde to své.

Mozaika lidských emocí, dobrodružství a morálních dilemat, jež se rozprostírá na komikových stránkách! Sledujte, jak se Spidermanova postava proměňuje z plachého středoškoláka ve statečného ochránce New Yorku, který čelí nejen zákeřným superpadouchům, ale také každodenním výzvám běžného života.

DC Komiksový Komplet

DC Komiksový komplet vypráví příběhy hrdinů i padouchů napříč celým komiksovým světem! Přečtěte si to nejlepší z Batmana, Supermana a dalších DC hrdinů! Součástí kompletu jsou exkluzivní bonusové příběhy, které nabízí hlubší vhled do původu a vývoje postav, což přináší jedinečnou hodnotu jak pro nové čtenáře, tak pro dlouholeté fanoušky.

DCKK 5: Superman: Utajený počátek je pátým dílem této komiksové série. Clark Kent spadl z výšin oblohy jako potomek zanikající civilizace. Po desetiletích se vrhá zpět do vesmírného prostoru, nyní jako neochvějný strážce planety, která se stala jeho novým domovem. Co se ale událo v průběhu času? Jeho pravá cesta zůstala až do dnešního dne zahalena tajemstvím...