Nový provozovatel MEGACOMICSU!

mega_news

Dnes vám s radostí přinášíme informaci o změně provozovatele internetového obchodu s comicsy Megacomics.cz. Novým majitelem se stala společnost FYFT.cz, která je již dlouhodobě známá jako spolehlivý a kvalitní provozovatel eshopu plného produktů pro trávení volného času (od speedcube a kendamy po drone racing, žonglování a další).

Jak všichni víte Megacomics.cz je relativně mladý ale o to významnější internetový obchod plný nadšenců. Nabízí široký sortiment comicsů, grafických novel a dalších publikací pro všechny věkové kategorie. Své zákazníky si vždy získával nejen vynikající nabídkou, ale také kvalitním servisem a příjemnou atmosférou na svých sociálních sítích.

Společnost FYFT.cz, která se stala novým provozovatelem, se pak vyznačuje stejnými hodnotami jako Megacomics.cz. Zaměřuje se na kvalitní nabídku, rychlé dodání a přátelský servis. Přechod na nového provozovatele by tak měl pro zákazníky Megacomics.cz znamenat především zlepšení a rozšíření služeb. FYFT.cz se snaží neustále inovovat a přizpůsobovat se potřebám zákazníků, a proto lze očekávat řadu vylepšení ve všech ohledech.

Na závěr bych vás rád ujistil, že přechod na nového provozovatele by měl proběhnout bez jakýchkoli problémů a zákazníci by neměli zaznamenat žádné výpadky nebo omezení. Pokud byste však měli jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu, která vám ráda pomůže.

Doufám, že Vás tato informace potěší a že se i nadále budete rádi vracet na Megacomics.cz a využívat jeho širokou nabídku comicsů a dalšího zboží.